środa, 10 lipca 2013

BiżuArtBox i wiejskie życie


Chcę wyjechać na wieś...

Tak śpiewała Urszula Sipińska. Ja również chcę wyjechać na wieś.
Może kiedyś...

Udało mi się ostatnio skończyć bransoletkę. Jest totalnie w innym stylu niż wszystkie dotychczas, nie w moim stylu nawet, a może być wiejskim jakby ale uparłam się żeby ją zrobić, jak zobaczyłam oryginał u koleżanki.  Przy okazji dostałam Beadwork z tym tutorialem Heleny Elements więc nie mogłam nie spróbować. Kilka podchodów było, prucia też ale poszło. Kostki miały być inne, matowe ale niestety nie mogłam takich zdobyć, może więc następnym razem mi się uda. Te kostki mają odcień zielony z bardzo delikatną pod światło poświatą fioletu. Ładne są choć przezroczyste. I następnym razem spróbuję zrobić koralikami treasure bo roundy trochę pływają w tym schemacie. Cała praca robiona jest głównie ściegiem Raw.
Koraliki Toho 11/o Metallic Moss (89) i PF Galvanized Aluminium (PF558)
A ta bransoletka powstała w jeden wieczór. Na specjalne zamówienie z okazji rocznicy ślubu oraz jako chwilowa odskocznia od sesji. Aniu - jest Twoja :)
Koraliki Toho 11/o Inside Color Grey Magenta Lined (1076) oraz Transparent Amethyst  (6C). Kolor Magenta mnie tak urzekł, że nie omieszkam poczynić jeszcze jakiejś ślicznotki.Jestem bardzo ale to bardzo miło zaskoczona liczbą odwiedzających mój blog. Nie przypuszczałam, że w takim tempie "stuknie" taka okrągła liczba, więc nic na tą okazję specjalnego także nie przygotowałam.

Dziękuję wszystkim odwiedzającym. Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję. 

 Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. 
Z radością również witam nowych obserwatorów.
Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...