czwartek, 9 stycznia 2014

Skarby nad skarbami

Przed nami finał tegorocznej WOŚP więc czas na przedstawienie cudów. Dziś będzie dużo linków i w każdego musicie kliknąć :). Koniecznie. Inaczej ominie Was wspaniała uczta.
500 biżuteryjek z całej Polski a także spoza jej granic stworzyło ponad 50 przepięknych, niebywale oryginalnych projektów. Wszystkie poprzez aukcje będą zlicytowane a pieniążki w ten sposób uzyskane zostaną przekazane na ten szczytny cel. Każdy projekt charakteryzuje się tym, że poszczególne jego cząstki są robione przez kogoś innego. To sprawia, że każda cegiełka jest inna, jedyna w swoim rodzaju a całość z nich stworzona niepowtarzalna.
A oto kilka projektów, w których znajdują się moje małe cegiełki.

Forest of Desire
Pokazywałam już tutaj kolię leśną, która została stworzona przez 30 biżuteryjek  na tegoroczną WOŚP. Czyż nie jest piękna? A modelka- Karolina Krempeć, czyż nie jest prawdziwą królową lasu? Te przepiękne zdjęcia i stylizację stworzyły Ola Oblicka i Sylwia Drożniak. Nic tylko podziwiać. Ja podziwiam i to mój zdecydowany faworyt. Kolia ta jest przepiękna.


Forest of Desire można już licytować!!!  O tutaj :)

 Rho Ophiuchi
Inny projekt, w którym brałam udział to kolia Rho Ophiuchi. O nim wspominałam tutaj a było to wtedy dopiero w fazie produkcji. Miał być tylko kolią ale tak się wszystkie biżuteryjki rozpędziły (a było ich 37), że od razu powstała i bransoleta i piękne kolczyki. Niczym dla azteckiej księżniczki.
W królową starożytności wcieliła się Beata Dobosz, finalistka programu "The Voice of Poland". Idealnie do niej pasuje nasza kolia, prawda? Przepiękne zdjęcia stworzyli Marta Piskorek i Tomasz Wilczkiewicz, a profesjonalny make-up i fyzury Ania Wygoda i Justyna Zastąpiło.

Więcej szczegółów o tu a to cudo licytujemy tutaj :)

Lecimy w kulki
Pamiętacie jak tu  pokazywałam garstkę kulek, które zrobiłam, a które tworzone były do innego projektu? Zdecydowałyśmy polecieć w kulki i w ten sposób powstał komplet "Lecimy w kulki", a w te kulki poleciało 13 dziewczyn, które stworzyły je tak różne i tak zarazem cudne, że kolia która z nich powstała jest jedyna w swoim rodzaju, a na dodatek zrobiona jest tak, że można ją sobie przepinać, przypinać i zapinać jak tylko się chce. Jednym słowem all- purpose. A do kolii są jeszcze bransoletka oraz kolczyki w komplecie :)
Doceniła ten urok Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka a zdjęcia wykonała Marta Piskorek z pomocą Tomasza Wilczkiewicza, wspomagana makijażowo-fryzjersko-stylizacyjnie przez Anię Wygodę i Justynę Zastąpiło.
Szczegóły oglądamy tu a licytujemy tu.

Charmsy
W tym roku powstało aż 39 bransoletek. Każda inna, każda piękna i każdą bez wyjątku bym chciała mieć :)
Ja brałam udział w dwóch projektach bransoletkowych, charmsowych, o których pisałam już wcześniej tutaj.
Bransoletka oceaniczna z ośmioma, przecudnymi, maleńkimi charmsami- zawieszkami w kształcie serduszek, do której powstała cieniowana baza oraz serduszko. Jej urok doceniła znana podróżniczka Beata Pawlikowska.


 Licytujemy tutaj a ten, kto zostanie tym szczęśliwcem i nowym właścicielem, bazy z serduszkami dostanie dwie bo każda bransoletka z charmsami ma "w pakiecie" dodatkową bazę.

Druga bransoletka, wrzosowo- błękitna z serduszkami w odcieniach filetu i błękitu. Do niej zrobiłam bazę dwustronną, z jednej strony niebieska, z drugiej wrzosowa, można ją nosić wedle uznania. Do niej oczywiście w komplecie przepięknej urody maleńkie serduszka, (w tym również jedno ode mnie) oraz druga, dodatkowa baza.
Licytujemy tutaj, a więcej o wszystkich bransoletkach możemy dowiedzieć się tutaj.Musicie zobaczyć również inne projekty, tak piękne że nie można ich ominąć. Musicie zobaczyć chociażby Stardust, trzy wspaniałe Wędrasie a wśród nich np ten oraz Męską Sprawę dla panów i wyjątkowy gorset i torebkę Supernova. O wszystkich tych cudownościach oraz etapach ich powstawania poczytajcie tutaj, to naprawdę ciekawe historie :)
A żeby wszystkie wspaniałe projekty przede wszystkim LICYTOWAĆ zajrzyjcie tutaj. Zapraszam!!!


Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. 
Z radością również witam nowych obserwatorów.
Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...