sobota, 7 lutego 2015

Do łezki łezkaDo łezki łezka- tak śpiewała Maryla Rodowicz w momencie, kiedy oglądałam książkę Diany Fitzgerald. Jestem zachwycona formami geometrycznymi, jakie potrafi ta kobieta wyczarować. Wprawdzie niekoniecznie od razu chciałam być niebieska, jak to ujęła Maryla, na dodatek w smutnym kolorze blue ale spróbowałam sobie wyobrazić taką łezkę do łezki.
Próbuję dzięki książce Diany tworzyć geometryczne bryły i z różnymi skutkami mi to wychodzi, ale te, które mnie w pełni zadowalają pokazuję również tutaj.

Oto jedna z prac, jakie ostatnio poczyniłam. Do jednej łezki przytuliła się druga łezka :)


Do projektu wykorzystałam koraliki Toho 15/o w kolorze Metallic Hematite oraz Nickel a także hematytowe kuleczki 3mm. W zawieszce ulokowały się dwa złączone ze sobą hematytowe kaboszony.
Całość utworzyła całkiem wg mnie ładny, delikatny i elegancki komplecik w klasycznym tonie, który można nosić nie tylko na co dzień ale i od święta.  Dobrze też będzie wyglądał np. do małej czarnej na miłym tête a tête w środku tygodnia :):


Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. Z radością również witam nowych obserwatorów.

Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.  
 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...