czwartek, 24 października 2013

Złota jesień

Pochłonięta pracą nad projektami dla WOŚP nie przestałam zauważać klimatu za oknem.
Dużo w kwestii pozawośpowej nie działam i nie mogę już doczekać się zakończenia swojej pracy związanej z tymi projektami ale na specjalne życzenie Małgosi powstały dwie, a właściwie trzy bransoletki. Jedna z nich jest typowo jesienna, kolorystycznie współgrająca z aurą wokół nas.


Zupełnie nie wiem dlaczego ale w zawieszce- a dokładnie aniołku trzymającym bodajże trąbkę ja widzę rewolwer. Idiotyczne skojarzenie ale według mnie jak nic ten aniołek chce strzelać ;)Druga bransoletka, złota z maleńkimi kolczykami, dosłownie 7mm kuleczkami- sztyftami zrobiona z koralików Toho 15/o PF Galvanized Starlight.


Małgosi się spodobało i to jest najważniejsze.

Jak zaczęłam robić tą jesienną bransoletkę źle wymierzyłam sznur i ilość koralików nawleczona do przerobienia była zdecydowanie za krótka. Ponieważ szkoda mi było pruć to do tego, co wyszło zdecydowałam dołączyć mały łącznik- kuleczkę oplecioną w tej samej kolorystyce co bransoletka, a skoro klimaty jesienne to jeszcze jako "dyndadełko" ulokował się tam malutki listeczek. Wykończenia ma miedziane, co również ją identyfikuje z jesienią.
A Wośp dalej się kręci.....

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. 
Z radością również witam nowych obserwatorów.
Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...