sobota, 7 września 2013

Zapach jesieni

Jesień już czuję w powietrzu. Wiatr inny zapach niesie. Tak, jesień już puka do okien. Lubię jesień, podobnie jak i pozostałe pory roku. W górach na pewno już złotem z drzew sypie. Nie lubię tylko jesiennych klimatów w duszy bo właśnie mnie takie ogarnęły. Nic mi się nie chce...Jedynie do koralików mnie ciągnie. Wciąż. Nałóg jakiś czy co?
Inspirując się pracami Szikati, które mogę oglądać nieustannie zrobiłam bransoletkę w kolorach szarości. Jest szeroka na 3cm, a ponieważ robiona jest ściegiem Cubic Raw sprawia wrażenie przestrzennej. Mnie się bardzo podoba.
Użyłam koralików Toho 11/o Matte Color Opaque Gray oraz Gold Lustered Pale Wisteria
W międzyczasie podczas oglądanie jakiegoś filmy, kiedy niechciejstwo moje wyjątkowo było dokuczliwe powstała kolejna bransoletka robiona ściegiem tureckim. Ten ścieg nie wymaga myślenia ani nakładu pracy i czasu.
Zastosowałam koraliki Toho 15/o PF Galvanized Aluminium oraz Round Beads Cobolt 3mm.A dzięki Kasi i jej pomocy przy modyfikacji tego tutorialu zrobiłam Oko Saurona. Tak mi się kojarzy jakoś z Władcą Pierścienia ta opleciona fasetowana akrylowa kulka. Kasiu dziękuję.
Mam zamiar jeszcze w ten sposób coś wydziergać bo szalenie mi się to oko podoba.
Tu nie miałam wątpliwości, jakiego koloru użyć- koraliki Toho 11/o Inside Color Grey Magenta Lined- to zdecydowanie jeden z moich ulubionych kolorów wśród Toho.

Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. 
Z radością również witam nowych obserwatorów.
Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...