poniedziałek, 19 stycznia 2015

Kochanie, co powiesz na trójkącik?

Czasem zdarza mi się po świeżo skończonej koralikowej pracy niemoc twórcza. Totalna pustka przy trzęsących się na widok koralików dłoniach, które chciałyby już, znowu, natychmiast zacząć coś robić. Tylko weny brak. Tak samo było pewnego dnia, kiedy po zakończonym koralikowym tworze powiedziałam pod nosem "coś bym zrobiła, tylko nie wiem co". Nie doczekawszy się przypływu inwencji twórczej poszłam do kuchni zająć się mniej sympatycznymi rzeczami. Niewiele czasu upłynęło, kiedy tuż przy uchu usłyszałam: "kochanie, a co powiesz na trójkącik". Trójkącik? Jaki trójkącik? Nie próbuję wymyślać, co autor miał na myśli bo miał na pewno tylko i wyłącznie koraliki. Te moje.  A ja zrozumiałam dosłownie to, co miałam zrozumieć. Trójkącik? Tak. Właściwie dlaczego nie? Dlaczego nie trójkącik? Szybki, mało skomplikowany trójkącik. Z koralików rzecz jasna.
Tak się zaczęły tworzyć moje triangles.

Przejrzałam swoje zachomikowane kamienie i znalazłam wśród nich granatowy, okrągły kaboszon.  Nie miałam pomysłu wcześniej na oplecenie go, więc czekał na lepsze czasy. Doczekał się w końcu otulającego go z każdej strony, robionego na podstawie wskazówek Diany Fitzgerald płaszczyka- trójkącika. Oczywiście materią stały się koraliki Toho TT i 15/o, tu w kolorze Nickel.
Spodobało mi się to "trianglowanie", więc zrobiłam jeszcze inny. Zdecydowałam się użyć koralików Beadstude, a zainspirowałam się tym  trójkątem. Do Beadstude Jet Sliperit zastosowałam Toho Treasure Hematite oraz Gold Lustered Raspberry.
  


Bardzo podobają mi się wplecione Fire Polish w takie trójkąty więc spróbowałam również takie zastosować w swoich triangles. Tym razem w ruch poszły Toho Treasure Opaque Lustered Turquoise, Transparent Frosted Teal oraz Silver Lined Teal, a także FP Teal AB.


Sprawdziłam, czy trójkąty mogą być niestosowne. I absolutnie tak nie uważam. Trójkąty naprawdę są ok. A ile przy nich przyjemności?Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. 
Z radością również witam nowych obserwatorów.
Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...