poniedziałek, 16 grudnia 2013

Permutacja doby

Nie mam pojęcia jak ten czas leci, ktoś musiał coś poprzestawiać w jego ustawieniach bo ja nie nadążam. Trochę się ostatnio działo więc może tu jest pies pogrzebany.
Wszechogarniające zimowe przesilenie również daje mi w kość,  zmęczenie doskwiera mi nieustannie. Nie, nie, depresji nie mam. Po prostu zbyt wcześnie wstaję a za późno się kładę. Ot, cała filozofia.Ale... jest na tą dolegliwość lekarstwo. A jednego dnia podczas rozmowy z Beatką okazało się, że ktoś umiał to idealnie pokazać. A lekarstwo to działa zawsze i wszędzie i gorąco je polecam :)
 

zaczerpnięte z beadsmagic.com


A ponieważ sposób jest bardzo skuteczny, to jego efekty też są.
Dużo zrobiłam takich drobiazgów, które już wcześniej tu pokazywałam, a z nowszych "rękoczynów" mogę pokazać dwie bransoletki w wersji damskiej oraz męskiej, zrobione ściegiem peyot. Kolory Toho, to Opaque Jet i Opaque Grey w rozmiarze 11/o.


W międzyczasie dostałam również mały prezent od Preciosa.
Jeszcze pokażę mój mały debiut- broszkę. Koleżanka z pracy poprosiła mnie o zrobienie z jej wisiora broszki. Kamień był trochę skomplikowany bo jego wypukła strona, idealnie nadająca się na wyeksponowanie na wierzchu była bardzo porysowana, płaska natomiast, idealnie pasująca do "tyłeczka" była lśniąca i idealnie gładka. Musiałam więc zmienić buźkę w tyłeczek i odwrotnie, co trochę mi przysporzyło kłopotów z oplotem tego wypukłego tyłeczka i mocowaniem zapięcia. Dodatkowo miałam problem z doborem kolorów oplotu do kamienia bo broszka miała być niezbyt krzykliwa, delikatna, a kolor kamienia przy tym chciałam jednocześnie w miarę najlepiej wyeksponować. Zdecydowałam się na 11/o Gold Lustered Rust w rdzawym kolorze z delikatną poświatą złota i zieleni, który moim zdaniem idealnie wydobył kolor kamienia oraz 15/o Gold Lined Rainbow Crystal domykający jedynie całość. No, ale myślę, że się udało. Koleżanka była zadowolona. I ja też :)
Na koniec podziękuję Justynie za wyróżnienie w "Liebster Blog". To bardzo miłe. 
Dziękuję Justynko :).


Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. 
Z radością również witam nowych obserwatorów.
Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...