poniedziałek, 15 grudnia 2014

Tu choinka, tam kaczuszka a tu śledzik...

Gdzie się nie obejrzeć tam wszędzie wszystko przypomina o zbliżających się świętach. A to kaczka lub indyk na święta, a to śledzik w zalewie, tam najtańsze choinki w mieście, a jeszcze gdzie indziej świecidełka. Szkoda tylko, że pogoda iście wiosenna bo jakoś trudno mi te 14 stopni na plusie przypisać do zimy.
Każdy już myśli o świętach a ja tymczasem myślę o czym innym i jakoś daleko mi myślami do świąt... Na razie myślę o geometrycznych formach, które mnie dosłownie prześladują. Ale to takie całkiem sympatyczne prześladowanie.
Ze zwykłych akrylowych małych guziczków, które znalazłam wśród innych guzików powstała piramidalna bryła o czterech bokach. Ot coś takiego.... Jest moja :)


                                                   


Toho Treasure Metallic Hematite oraz 15/o Metallic Hematite


Miałam okazję pokazać więcej geometrycznych tworów podczas Jesiennych Warsztatów Craftowych, podczas których wspaniale dopisała frekwencja, a ponieważ nadal trwam w zauroczeniu formami geometrycznymi to je nadal tworzę. A co powstało pokażę następnym razem.

Z takich mniejszych form zrobiłam coś w rodzaju pandorki na podstawie tego wzoru.

Toho 11/o Matte Color Opaque Gray oraz PF Galvanized Gunmetal oraz Toho 15/o Matte Color Opaque Gray oraz Gold Lustered Pale Wisteria

Poza tym nadal kulkuję i dyskuję ale o tym również niebawem.
Zgodnie z sugestiami Kasi nadal ćwiczę swój fotowarsztat :).Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. 
Z radością również witam nowych obserwatorów.
Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...