wtorek, 26 listopada 2013

Polki potrafią- JOIS

Oczywiście, że Polki potrafią. Bo Polki to wspaniałe i kreatywne kobiety, pełne świetnych pomysłów i z odwagą kroczące przez trudy codziennego życia. To kobiety, które chcą wypromować to, co polskie. Widząc zewsząd zalew "chińszczyzny" postanowiły stworzyć wspólną markę JOIS i promować swoje dzieła a w szczególności klasyczne bransoletki szydełkowo-koralikowe.
Mam przyjemność należeć również do ich grona :).
JOIS to marka zrzeszająca polskie utalentowane rękodzielniczki, spod rąk których wychodzą przepiękne bransoletki szydełkowo-koralikowe, bransoletki JOIS.
JOIS to wspólna inicjatywa, którą docenił także serwis SrebrnaAgrafka.pl, który zgodził się współpracować z marką JOIS i wspierać naszą akcję. SrebrnaAgrafka.pl promuje i wspiera polskie rękodzieło. Na stronach serwisu można znaleźć wiele unikatowych przedmiotów a także skorzystać z porad tam zamieszczonych i nauczyć się wykonywać różne przedmioty, tym samym zbliżając się do cudów świata rękodzieła.

Gorąco zachęcam do odwiedzenia bloga JOIS oraz strony na FB i śledzenia wszystkich wpisów i aktualności.I nie odbiegając od tematu bransoletek szydełkowo- koralikowych oto moje dwie ostatnio poczynione bransoletki.
Czarna bransoletka, tzw. "cellini" zrobiona na szydełku na 8 koralików w rzędzie. Cały szkopuł tkwi w różnych rozmiarach koralików nawleczonych w odpowiedniej sekwencji. Koraliki Toho w kolorze Opaque Jet oraz Opaque Frosted Jet.

Do kompletu zrobiłam również kolczyki oraz zawieszkę wg wzoru June Huber. Bardzo mi się spodobały i pewnie jeszcze takie zrobię.


Cały komplet moim zdaniem prezentuje się bardzo wytwornie.
I druga bransoletka tym razem w czerwieni- Toho Silver Lined Ruby. Jako dyndadełka zawisły dwie maleńkie kuleczki oraz kostka, a do towarzystwa dołączyły kolczyki- również mikro kuleczki przyczepione do ozdobnych sztyftów.Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. 
Z radością również witam nowych obserwatorów.
Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...