niedziela, 4 stycznia 2015

Biżuteryjki dla WOŚP

To pierwszy post w tym roku, który przecież będzie wspaniały. Prawda?
Będzie, choćby dlatego, że zaczął się w atmosferze zbliżającej się wielkimi krokami akcji WOŚP.
Tradycyjnie już co roku nasza prężna grupa biżuteryjek zorganizowała się w idealnie podzielone szyki po to, by przygotować coś specjalnego na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak co roku będzie można wylicytować projekty stworzone przez Nas, a cały zebrany dochód przeznaczony zostanie na ten szczytny cel.
Wszystkie projekty opisane są tutaj. Mnie przypadł zaszczyt wykonania części do czterech projektów.

Moją miłość do geometry beading maleńkimi kropelkami udało mi się przelać do elementów użytych potem do stworzenia przecudnego, niezwykłej urody naszyjnika o wdzięcznej nazwie MUZYKA SFER, którego zszycia w całość podjęła się nasza koralikowa guru-  Weronika.

Koraliki Toho Treasure i 15/o w kolorze Nickel oraz pecjalnie sprowadzane do tego celu szklane fasetowane kaboszony.

Do bransoletki ognistej zrobiłam techniką beading charmsa- małe ogniste serduszko.

Koraliki Toho 15/o w kolorach Silver Lined Hyacinth, Silver Lined Topaz oraz PF Galvanized Safron. Do tego Fire Polish 3mm w kolorze Lemon.

Do mojego serduszka dołączona została maleńka, specjalnie wykonana w tym celu przez Dobrusię karteczka.

Następnym projektem, w którym brałam udział jest gra Warcaby- BEADGAME. Poszczególne elementy w całość zszywała Elena. To jeden z wyjątkowych w tym roku projektów niekoniecznie biżuteryjnych, aczkolwiek wykonanych z takich samych materiałów, jakimi wykonywana jest nasza biżuteria.
Elementy wykonane w koralików Toho Treasure oraz 11/o w kolorze Opaque Jet oraz Opaque White i PF Galvanized Alluminium


Czwartym projektem, w którym znalazły się moje części składowe jest wyjątkowa lampa, roztaczająca wokół aurę niezwykłego światła- MAGIA ŚWIATŁA. Cały projekt koordynowała Elena, podstawę lampy wykonał Jacek , który z metalu potrafi wyczarować prawdziwe cuda. Przy tym projekcie było nie lada zabawy, gdyż wykonanie tych maleńkich krążków, które potem jeden do drugiego składała Ewa, przysparzało większości dziewczyn niemało kłopotów, a nieparzysty peyot, ścieg którym miały być te krążki szyte zapadł niejednej z nas głęboko w pamięć. Ja przetrenowałam go wzdłuż i wszerz ale i tak, koniec końców się poddałam i wykonałam krążki ściegiem Brick-stitch :). 
Nie przypuszczałam, że lampa będzie tak piękna. Zobaczcie sami, jak się ona prezentuje w obiektywie Joli. Istne cudo.
O Biżuteryjkach, które tworzą dla WOŚP jest coraz głośniej. Pomagają nam również takie gwiazdy, jak Ula Chincz, Kinga Preis, Karolina Gorczyca, Kamila Szczawińska, Rafał Maserak, Adam Badziak i półfinaliści Top Model.

Wszystkie nasze projekty licytujemy tutaj, nowinki oraz o tym, jak wszystkie powstawały możemy  śledzić tutaj. Licytacje ruszyły.

A teraz wyobraź sobie siebie w przytulnym miejscu. Aromat kawy unoszący się znad eleganckiej filiżanki, którą trzymasz w dłoni. W tle brzmiąca przyjemnie muzyka w akompaniamencie naszej MUZYKI SFER, spoglądasz ukradkiem na błyszczącą BRANSOLETKĘ od Biżuteryjek, zerkając przy tym na swojego partnera, który podparty na stoliku, z bransoletką od biżuteryjek na nadgarstku patrzy w Twoje oczy.  Ty odwzajemniając to spojrzenie delikatnie, z namysłem przestawiasz pionki na planszy BEADGAME.
A wszystko to w atmosferze cudownej magii, roztaczanej przez jedyną taką lampę, niepowtarzalną MAGIĘ ŚWIATŁA.
Widzisz to? Widzisz?
Taka scena może być prawdziwa. Nie żałuj żadnego grosika.


Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. 
Z radością również witam nowych obserwatorów.
Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...