piątek, 17 kwietnia 2015

Wiosenne Muscari

     Tuż przed świętami byłam świadkiem starcia Pani Zimy z Wiosną, kiedy to próby przepychania się między jedną a drugą przy okazji wykorzystywał także Deszcz, jakby chciał obie damy swoją zimną wodą przywrócić do porządku. Może myślał, że zmyje szybciej ten biały puch, którym obsypywała wokół Biała Pani. Wtedy nawet się wydawało, że Zima nie da tak łatwo za wygraną ale już w czasie świąt, mimo dość chłodnych i można by rzec, jakby niezadowolonych pomruków Pani Zimy zielona Wiosna przepychała się zawzięcie, by w końcu osiąść niczym królowa obwieszczając wszem i wobec swoje "jestem". Tylko niekiedy lekko zdezorientowany Wiatr nie wie jeszcze, czy ma mówić swoim zimnym oddechem czy może w towarzystwie słonecznych promieni obłaskawiać wszystkich swoim ciepłym podmuchem.
Bez względu na te wszystkie klimatyczne zmagania ja już nie mam żadnych wątpliwości- w końcu przyszła Wiosna. I mam oczywiste tego dowody w swoim ogródku. Oto jeden z nich-  pośród żółtych żonkili, różowych i fioletowych prymulek oraz kolorowych tulipanów zagościły wszechobecne niebieskie szafirki (Muscari Mill.).     Nie tylko szafirki przybyły do ogrodu, one również powiększyły grono moich biżuteryjnych prac.
Oto bransoletka Muscari, wykonana z koralików Toho Treasure Copper Lined Dark Sapphire i TT i TR 15/o Nickel oraz Bugle Nickel. Otoczone granatową obwódką wewnątrz błyszczą maleńkie 8mm kryształki Swarovski Xirius Crystal F.Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. Z radością również witam nowych obserwatorów.

Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...