piątek, 21 marca 2014

Bierz, dziękuj i dawaj.

Jeśli dany dzień jest tak trudny, że mimo tego nie widzimy choćby jednej w nim chwili, która sprawia nam radość, to kto za nas żyje?
Dlatego biorę nie tylko to, co ten dzień mi daje ale także i to, co inni wraz z nim przynoszą :)
I dziękuję. Dziękuję Ci Kasiu. Dziękuję za cudowny prezent i zabawę, jaką zafundowałaś z okazji pierwszego roczku na swoim blogu. Jak tylko zobaczyłam ten śliczny komplet zamarzyłam, żeby go mieć. I spełniło się. Mam. Jeszcze raz bardzo dziękuję Kasiu.

I także daję. Daję również wtedy, jeśli mogę w jakiś sposób okazać swą wdzięczność. Sympatyczna kobietko o niespotykanym imieniu i dobrym serduszku- dziękuję :). Prezent już został dostarczony w powołane ku niemu ręce, bez słoiczka rzecz jasna :). A został on wykonany z koralików Toho w kolorze No Name. Ja mówię na nie Borakku- Black, gdyż taką nazwę nosi mix różnych koralików, wśród których są również te, mieniące się jak benzynki różnymi kolorami tęczy.A ten ufodysk zrobiłam inspirując się kulami Ewy. Dyski kupiłam dość długi czas temu i tak leżały i czekały. Taśma cyrkoniowa również czekała na swoją kolej. Nie jest to taśma, którą pokazuje Ewa i jej kule szpiegule wyglądają trochę inaczej ale spróbowałam poczynić coś podobnego. Wyszło coś takiego- dość ciekawy wisior.
Dziękuję za Twoje odwiedziny. Dziękuję również za pozostawienie komentarza bo każdy jest dla mnie bardzo ważny. 
Z radością również witam nowych obserwatorów.
Jeśli chcesz się ze mną bezpośrednio skontaktować - napisz: dorjadesign@gmail.com
Możesz mnie także znaleźć na Fb a chcąc na bieżąco śledzić moje wpisy zostań obserwatorem tej strony.

Miło mi będzie gościć tu Ciebie ponownie- zapraszam.


3 komentarze:

  1. Nie ma za co Dorotko... nie ma za co... wygrałaś ;)))))))))))))))))))))

    OdpowiedzUsuń
  2. To ja Ci dziękuję :) Powiem ci, że trafiłaś rewelacyjnie - nie dość, że uwielbiam ciemne kolory to zawsze podobała mi się benzyna rozlana na drodze własnie przez to, że mieniła się różnymi kolorami. Jeszcze raz... Dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...